Pronájem lešení

Pavel Světlík OpavaPronájem lešení - montáž

Jste stavební firma, a co nevidět plánujete další stavbu? Hledáte spolehlivého dodavatele lešení? Využijte naše služby pronájmu lešení a šetřete finanční výdaje za stavbu i pracovní síly svých lidí.

Námi dodávaný, kvalitní rámový fasádní systém lešení Layher dovezeme přímo na místo a postaráme se i o jeho odbornou montáž. Pracujeme rychle a spolehlivě. Dodržujeme smluvené termíny.

Se stavbami lešení máme bohaté zkušenosti. Naše půjčovna nabízí i veškeré příslušenství k lešení. Díky tomu smontujeme lešení k jakékoliv stavbě. Bez potíží a hlavně s důrazem na bezpečnost. Po dokončení stavby se postaráme i o bezproblémovou demontáž lešení. A odvoz, samozřejmě.

Do pronájmu nabízíme nejen lešení, ale i mobilní oplocení. I to vám namontujeme a postaráme se, aby vaše práce byla zvenčí skvěle chráněna.

Stavíte svépomocí a řešíte kde si půjčit lešení a jak ho namontovat? Nedělejte si starosti. Vše zařídíme. Lešení půjčíme, přivezeme, smontujeme. Buďte při práci v bezpečí a nechte montáž lešení na odbornících.

 

Chcete ušetřit ? Vezměte si lešení do pronájmu !

O vše ostatní už se postaráme.