Pronájem lešení

Pavel Světlík OpavaPronájem lešení

Ušetřete na své stavbě nemalé peníze a místo pořízení nového lešení využijte naši nabídku pronájmu fasádního rámového lešení Layher.

Lešení této značky splňuje veškeré nároky kladené na moderní lešení. Spolehlivá a tuhá konstrukce zaručuje bezpečnost všech pracovníků na stavbě. Minimální množství dílů pro základní konstrukci krátí čas montáže na minimum. Široké spektrum příslušenství zase umožňuje plynulý provoz lešení bez nutnosti hledat jiné řešení pro práci ve výškách.

Proč je výhodou pořídit lešení z půjčovny ?

Lešení v pronájmu je nejen velkou finanční úsporou, ale i úsporou pracovních sil. Lešení vám dovezemenamontujeme i demontujeme. Před samotnou výpůjčkou prochází veškeré komponenty lešení bezpodmínečnou kontrolou kvality a bezpečnosti. Ručíme za to, že námi půjčené lešení je v perfektním stavu, plně podléhající veškerým bezpečnostním normám. A navíc, s ukončením stavby se nemusíte starat co s lešením dál, kde ho uskladnit. Až řeknete, tak si ho odvezeme.

Pronájem mobilního oplocení

Bezpečnost vaší práce může být ještě o stupeň vyšší. Dáme vám do pronájmu mobilní oplocení, které udrží nenechavé ruce zlodějů mimo dosah. Zabrání návštěvám nevítaných hostů, kteří by na staveništi mohli přijít k úrazu. Udělejte další krok k ochraně své práce a spolu s lešením využijte i možnost zapůjčení kvalitního mobilního plotu. 

 

Chcete ušetřit ? Vezměte si lešení do pronájmu !

O vše ostatní už se postaráme.